• 10 mW metal Görsel Hata Bulucu Fiber Optik Kablo Test Cihazı 10-12 KM Testi Lazer Ürün için Uygun SC /FC/ST
  • 10 mW metal Görsel Hata Bulucu Fiber Optik Kablo Test Cihazı 10-12 KM Testi Lazer Ürün için Uygun SC /FC/ST
  • 10 mW metal Görsel Hata Bulucu Fiber Optik Kablo Test Cihazı 10-12 KM Testi Lazer Ürün için Uygun SC /FC/ST
  • 10 mW metal Görsel Hata Bulucu Fiber Optik Kablo Test Cihazı 10-12 KM Testi Lazer Ürün için Uygun SC /FC/ST
  • 10 mW metal Görsel Hata Bulucu Fiber Optik Kablo Test Cihazı 10-12 KM Testi Lazer Ürün için Uygun SC /FC/ST
  • 10 mW metal Görsel Hata Bulucu Fiber Optik Kablo Test Cihazı 10-12 KM Testi Lazer Ürün için Uygun SC /FC/ST

10 mW metal Görsel Hata Bulucu Fiber Optik Kablo Test Cihazı 10-12 KM Testi Lazer Ürün için Uygun SC /FC/ST

Stokta var
SKU u7696
  • ₺86.70

Açıklama:
, 650nm Kalem tipi Görsel Hata Bulucu ihtiyacı saha personeli için tasarlanmış bir verimli ve ekonomik aracı için lif izleme fiber yönlendirme ve süreklilik içinde cheching sırasında ve kurulumdan sonra bir optik ağ.
Bu içerir:
Bulma, kesme, yoksul bağlantıları, bükme veya fiber optik kablolar çatlama.
Bulma OTDR hatalarını
2.5mm evrensel konnektörü
Sabit çıkış güç
Düşük Pil uyarı
Uzun pil ömrü (kadar 50 saat)
Özellikler:
Dalga boyu
650nm±10nm
Verici Tipi
FP-LD lazer
Çıkış güç
10 mW
Bağlayıcı
2.5mm evrensel adaptör
Çalışma modu
Hem CW ve Pules mevcut
Çalışma sıcaklığı
-10 ~ + 45 °C
Depolama sıcaklığı
-40 ~ + 70 °C
Güç
2 adet AA pil
Çalışma saatleri
60
Ağırlık
78g (piller hariç)
Boyut (mm)
168X27
Paketi Dahil
1 x Görsel Hata Bulucu 10 mw (Pil olmadan)
1x Seramik Kollu

  • Marka Adı: Eloik
  • Lif Tipi: Tek Modlu
  • Ürün Uzunluğu: 1m
  • Bağlayıcı Tipi: SC/APC
  • boyut: 10x10x10
  • Uyumlu: QSFPTEK,TP-link
  • Model Numarası: 10MW Visual Fault Locator
  • Model Number: 10MW Visual Fault Locator

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)

İlgili ürünler

Fiber Optik FTTH Splitter FBT Optik Çoğaltıcı 1x2 FC UPC Tekli simplex plc optik splitter

Fiber Optik FTTH Splitter FBT Optik Çoğaltıcı 1x2 FC UPC Tekli simplex plc optik splitter Özellikleri * Mükemmel Mekanik, Küçük Boyutu * Yüksek Güvenilirlik * Düşük ekleme Kaybı ve düşük Polarizasyon Bağımlı kaybı * Yüksek kanal sayar * Mükemmel Çevre Istikrar ve Yaygın Olarak Kullanılan Uygulamaları * FTTx Dağıtımları (GPON/BPON/EPON) * Kablo

  • ₺74.32

KELUSHI Boyuna Açılış Bıçak Boyuna Kılıf Kablo Eğme Fiber Optik Kablo Soyma SI-01

1. biz emanet kabul. Ile ödeme yapabilirsiniz alipay, vize, Mastercard, Western Union, banka havalesi UzerindenToplamak.online. 2. ödeme yapın en kısa zamanda böylece öğeyi almak önce. 3. not: herhangi bir ithalat tarife öğe alıcının sorumluluğundadır, dahil değildir satış fiyatı veya nakliye ücretleri; ama ilan edecek ürün hediye olarak düşük bir değere sahip yardımcı olmak

  • ₺162.26

Finisar FWLF163133HW, 1550.92NM 2.67G 120 KM 193.3THZ

SeeMe Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin SeeMe hizmeti ulaşın.

  • ₺581.27
  • ₺611.87

Kaynağı 1.25G 10 KM SFP SP-GB-LX-CNFM-ZT1 tek modlu SFP optik modülü

SeeMe Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin SeeMe hizmeti ulaşın.

  • ₺62.24
  • ₺65.52

Agilent 81000KA SC Konnektör Adaptörü

Agilent 81000KA SC Konnektör Adaptörü

  • ₺402.55

Sıcak Toptan LC SC Fiber süveter Dubleks ve kapalı fiber kablo, SM, PVC, 3 M, Fiber patch cord 10 adet/grup

Sıcak toptan lc sc fiber köprü dubleks ve kapalı fiber kablo, sm, pvc, 3m, fiber patch kablosu 10pcs/lot özellikleri: --- düşük yerleştirme ve geri yansıma kaybı --- iyi değiş tokuş --- iyi dayanıklılık --- yüksek sıcaklık kararlılığı --- standart: Telcordia gr- 326- çekirdek Uygulamaları: CATV; aktif cihaz fesih; Telekomünikasyon ağları;

  • ₺301.35

Epon onu 1GE + CATV + WIFI

1GE + CATV + WIFI tipi ONU ürünleri tam IEEE802.3ah EPON standartları ile uyumlu .. Bu operatif, yönetilebilir ve sürdürülebilir de telekomünikasyon seviyesi, ve müşteriler için yüksek hızlı veri hizmeti sağlayabilir. Bir vardır PON uplink portu bağlanır ofis end aparatı ile optik fiber. Ürün özellikleri: Uygun IEEE802.3ah EPON standartları. Destek Ethernet hizmeti katmanlı

  • ₺278.69

Ücretsiz Kargo 10 adet/grup 0.9mm Çelik Boru 1 M Fiber Uzunluğu 1x8 Mini SC/UPC Fiber optik PLC Splitter

ücretsiz Kargo 10 adet/grup 0.9mm Çelik Boru 1 M Fiber Uzunluğu 1x8 Mini SC/UPC Fiber optik PLC Splitter özellikler * mükemmel Mekanik, Küçük Boyutu * yüksek Güvenilirlik * düşük ekleme Kaybı ve düşük Polarizasyon Bağımlı kaybı * yüksek kanal sayar * mükemmel Çevre Istikrar ve Yaygın Olarak Kullanılan uygulamalar * FTTx Dağıtımları (GPON/BPON/EPON) *

  • ₺631.69

Fiber Optik Tanımlayıcı Joinwit JW3306D 250um/900um/2.5mm/3mm Canlı Fiber tanımlayıcı Dahili 10 mW VFL Optik Görsel Hata Bulucu

Fiber Optik Tanımlayıcı Joinwit JW3306D 250um/900um/2.5mm/3mm Canlı Fiber tanımlayıcı Dahili 10 mW VFL Optik Görsel Hata Bulucu Açıklama: JW3306D Optik fiber tanımlayıcı optik bakım için önemli bir araçtır, tahribatsız fiber kimlik proje için kullanılan. Bu arada aynı zamanda Görsel Hata Bulucu modülü arıza yeri fonksiyonu ile. Tahribatsız test için on line

  • ₺922.76

GLC-BX-U Uyumlu 1000BASE-BX-U BiDi SFP 1310nm-TX/1490nm-RX 10 km DOM Alıcı-verici

Cisco Uyumlu GLC-BX-U 1000BASE-BX-U SFP Transceiver (SMF, 1310nm-TX/1490nm-RX, 10 km, LC, DOM) ürün Detayları Cisco Hakiki GLC-BX-U satıcı Adı LODFIBER Form Tipi SFP Max Veri Hızı 1000 Mbps dalgaboyu 1310nm-TX/1490nm-RX Max Kablo Mesafe 10 km arayüz LC simplex optik Bileşenleri FP BiDi kablo Tipi SMF * DOM Desteği Evet TX Güç-9 ~-3dBm alıcı Hassasiyeti ticari Sıcaklık

  • ₺92.90

Saplama kablo Kapatma 24 çekirdek 4 port FTTH saplamalı kablo Tipi Fiber Optik Splice & Splitter Kapatma IP68 Su Geçirmez Fiber Eklem kutusu

Toplu sipariş için lütfen bize ulaşın bilge (@) firstfiber.cn Açıklama: FTTH saplamalı kablo Tipi Fiber Optik Splice & Splitter Kapatma özellikleri ile sağlamlık, hangi sert koşullar altında test edilmiştir ve hatta en ağır koşullarda kadar standı nem, titreşim ve aşırı sıcaklıklar. Insanlaşmış tasarım yardımcı olur kullanıcı daha iyi deneyimi ve güvenli çalışma ortamı. Özellikleri: 1.

  • ₺402.55

Ücretsiz Nakliye FTTH 4 Çekirdek SC Fiber Optik Terminal Kutusu 4 Limanlar Optik Sonlandırma Kutusu

ücretsiz Nakliye FTTH 4 Çekirdek Fiber Optik Terminal Kutusu 4 Limanlar Optik Sonlandırma Kutusu açıklama Fiber Optik Terminal Kutusu sonlandırma kablolar için uygun ve ekonomik çözüm verir. (dağıtım & koruma kapalı yarma puan kabloların girdikten sonra binalar). biz üretimi ile Galvanizli Soğuk Haddelenmiş Çelik Terminali Kutuları Plastik Splice Tepsi içinde. Duvara monte veya Masa

  • ₺110.48